Penalizacija na Drosini: zaprešićki inter do punog plijena stigao golovima iz kaznenog udarca

30. studenog 2018. - 19:38
istra_inter01-301118

U prvoj utakmici 16. kola Prve HNL u Puli su nogometaši zaprešičkog Intera slavili protiv Istre 1961 s 2-0 (1-0). Derbi začelja u Puli pripao je Zaprešićanima, koji su do trijumfa došli golovima iz kaznenih udaraca.

Gosti su do vodstva došli u 26. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Komnen Andrić, na kome je prekršaj napravio Julio Rodriguez.  U 42. minuti dogodilo se naguravanje velikog broja igrača, a sudac Jović podijelio je zbog toga čak pet žutih kartona.

U 78. minuti branič Intera Šimunec imao je veliku priliku, ali je loptu s pet metara poslao pokraj vrata. U 89. minuti novi jedanaesterac za Inter, a igrač domaćih Cardozo dobio je crveni karton. Andrić je i drugi puta na utakmici bio precizan s "bijele točke" za konačnih 2-0 za goste. U sudačkoj nadoknadi j...

25. travanj 2024 02:08