Lokomotiva protiv Osijeka ispustila vodstvo i igrača više

25. studenog 2018. - 20:33

U derbiju 15. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Osijeka odigrali 2-2 (1-1).

U zanimljivom dvoboju druge i treće momčadi lige Lokomotiva je ispustila vodstvo od 2-1 i igrača više.

Gosti su u 34. minuti došli do neočekivanoga vodstva nakon što je napadač Lokomotive Ivan Krstanović neobjašnjivo zakucao loptu glavom u mrežu. U 44. minuti Osječani su ostali s igračem manje, zbog grubog starta isključen je Slovenac Erik Janža, da bi Lokomotiva samo minutu kasnije iskoristila brojčanu prednost zahvaljujući spretnom Albancu Myrtu Uzuniju.

U 47. minuti Lokomotiva je povela golom Čeha Jana Lecjaksa, no Osječani su, iako s igračem manje, izjednačili preko kapetana Mile Škorića, koji je postigao gol glavom iz gužve u šesnaestercu u 60. minuti. Unatoč brojnim napa...

24. travanj 2024 05:13