Domaći nogometPrešao granicu

Imamo za čim žaliti: pogreška gurnula Engleze prema pobjedi, evo što je rekao sudački ekspert

Piše SN
20. studenog 2018. - 00:32
111aut

Poraz Hrvatske na Wembleyju (2:1) zabolio je hrvatske navijače ponajviše zbog načina na koji je Engleska preokrenula vodstvo i izborila pobjedu koja bi Vatrene odvela na Final Four.

Hrvatska je u vodstvo došla u 57. minuti pogotkom Andreja Kramarića, a dvadeset minuta poslije izjednačio je džoker s klupe Jesse Lingard. Hrvatsku je u očaj bacio Harry Kane pogotkom u 85. minuti susreta i time ugasio sve nade da Vatreni mogu osvojiti prvo mjesto u skupini i prestižni Final Four.

No, upravo kod tog izjednačujućeg gola u 78. minuti dogodio se detalj koji je mnogima promaknuo - pogodak Lingarda nije smio biti priznat jer je asistent Joe Gomez prekoračio aut-liniju ubacujući rukama loptu iz auta u hrvatski peterac.

Sudački propust prokomentirao je sudački ekspert HTV-a Marijo Strahon...

20. travanj 2024 18:37