Vikend za zaborav: trojica nekadašnjih trenera Hajduka doživjeli teške poraze

Piše R.R.
11. studenog 2018. - 21:56
slaven_hajduk27-010918

Tvrd je trenerski kruh, pogotovo kada nisi blizu kuće, kada si u inozemstvu pa se svaki tvoj rezultat gleda pod posebnim povećalom. Ovo je jedan od onih vikend koji bi nekadašnji treneri Hajduka najradije zaboravili. No i takvi se dogode.

Damir Burić je sa svojim Greuther Fürthom doživio najteži poraz ove sezone, 0:4 kod Union Berlina u derbiju kola. ZA pola sata igre sve je bilo riješeno, domaćin je stigao do 3:0 pogocima Joshue Meesa u 5. i 10., te Sebastiana Poltera u 29. minuti. U drugom poluvremenu je Polter u 56. minuti zaključio cijelu priču. Nekadašnji kapetan Hajduka Mario Maloča odigrao je cijeli dvoboj.

Greuther Fürth se tako spustio do sedmog mjesta s 20 bodova, u posljednja tri susreta odnio je samo bod Bochumu, poražen od Darmstadta i Union Berlina, no druga Bun...

19. travanj 2024 04:34