Domaći nogomettrener dinama

Vratio se u rodni grad, a navijači ga dočekali s neprimjerenim povicima. Evo kako je Bjelica to doživio

Piše SN
4. studenog 2018. - 21:38

U 13. kolu HNL-a Dinamo je gostovao kod Osijeka na Gradskome vrtu. Utakmica je završila pobjedom Modrih 2:0, a strijelci su bili Gavranović u 64. minuti i Olmo u sudačkoj nadoknadi.

Susret je bilo iznimno teško igrati zbog guste magle koja se spustila na Gradski vrt, a u drugome su dijelu navijači zapalili baklje što je dodatno otežalo ionako vrlo nepovoljnu situaciju zbog vrlo male vidljivosti - pišu Sportske novosti.

Treneru Dinama Nenadu Bjelici ovo je bio specifičan susret jer se vratio u svoj rodni grad kao glavni čovjek rivalskoga kluba, a dio je navijača s neprimjerenim povicima dočekao stratega Modrih:

"Mislim da smo vidjeli dva različita poluvremena. Jedno u kojem je Osijek bio puno agresivniji, imao više šansi nego mi, i drugo poluvrijeme u kojem smo se mi stabilizira...

20. travanj 2024 12:49