Dobre vijesti za izbornika Dalića: splitski napadač zabija kao na traci

Piše R.R.
29. listopada 2018. - 19:15
111liv

Dobre vijesti iz Grčke za izbornika Zlatka Dalića, u jeku "nestašice" napadača svakako je dobro dsa Marko Livaja drži svoj ritam. Zabio je posljednji zgoditak na prvenstvu dvoboju svog AEK-a koji je s 4:0 bio bolji od Arisa.

I ne samo da se potvrdio kao pravi killer u kaznenom prostoru Livaja je odlično igrao i u sredini terena gdje je nekoliko put prošavši po boku dobro asistirao svojim suigračima.

Atenjani su vrlo rano došli u vodstvo, nakon brze kontre Lucas Boye je u 5. minuti bio miran u realizaciji. Potom je uslijedilo nekoliko promašenih prilika s obje strane i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku su domaći nekoliko puta propustili povećati rezultat, a potom je u 52. i 56. minuti, gotovo kao po istom kalupu Ezequiel Ponce glavom nakon nabačaja s desne strane poe...

25. travanj 2024 01:12