Asistira i zabija: nekadašnji napadač Hajduka pronašao ligu po svojoj mjeri

Piše S.A., R.R.
24. listopada 2018. - 01:52
sandro_gotal1-041014

Sandro Gotal, bivši napadač Hajduka zabija golove u Litvi. Učinak u zadnje vrijeme glasi: šest utakmica, četiri gola i tri asistencije. Suduva je na pragu osvajanja titule, ima pet bodova više od Žalgirisa (64:59).

No ono što je važnije Gotal je u posljednja susreta u pobjedama Suduve 2:1, na dva gostovanjima kod Stumbrasa i Lietave zabijao pogotke koji su bili pobjedonosni. Prvo je kod Stumbrasa nakon vodstva domaćina (Nasro Bouchareb u 19.) poravna Brazilac Rigino Cicillia u 23., a Gotal je zabio u 66. minuti za tri boda. Neznatno drugačija situacija bila je na gostovanju kod Lietave, tako je Suduva povela pogotkom Brazilca Gersona Aceveda u 45. minuti. Privremeno poravnanje za domaćina donio je Vilius Armanavičius u 48. minuti, da bi Sandro Gotal pogotkom iz kaznenog udarca u 6...

24. travanj 2024 09:02