Domaći nogometspektakl u maksimiru

Sjajni Dinamo razbio turskog velikana

21. rujna 2018. - 00:59
dinamo_fenerbahce105-200918

O razmjerima krize Fenerbahčea uoči gostovanja u Maksimiru mnogo se nagađalo. No, dimenziju problema turskog doprvaka Dinamo je posve razobličio. Hrvatski je prvak već za prvih 45 minuta propustio priliku deklasirati neuvjerljivog suparnika.

Premda je turska momčad gotovo neprekidno držala loptu u posjedu, Dinamo je nakon pola sata igre imao rezultatsku prednost – 2:0. Prvo je tribine aktivirao Ivan Šunjić. Imao je pritom i podosta  sreće. Njegova lopta upućena s ruba šesnaesterca prošla je kroz noge čak dvojici igrača gostujuće momčadi.

Samo 11 minuta kasnije svjedočili smo efektnoj minijaturi Gavranovića. Petom je asistirao Hajroviću za drugi pogodak. A u 37. minuti Fenerbahče je živio – na konopcima. Poslije kornera Hajrovića, Dilaverov pokušaj glavom zaustavila je v...

26. travanj 2024 01:12