Rame uz rame s Messijem i Pogbom: nekadašnji igrač Hajduka u idealnoj momčadi kola Lige prvaka

Piše R.R.
20. rujna 2018. - 19:52
2018-09-19T193949Z_1901099329_RC1B56A8C980_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-VPL-CSK.JPG

Sada je valjda svim nevjernim Tomama jasno koliki je potencijal Nikola Vlašić i pravo je čudo kako mnogi nisu imali sluha za snagu njegovog talenta. Sjajnom igrom u prvom kolu Lige prvaka u Češkoj donio je bod svom CSKA-u na gostovanju kod Viktorije Plzen te zaslužio 8,8 ocjenu na portalu Sofascore.

Česi su imali veliko vodstvo od 2-0 već na poluvremenu, a do toga su došli zahvaljujući dva gola Michaela Krmenčika (29. i 41.). Prvo je bivši igrač Hajduka asistirao Fedoru Čalovu za smanjenje rezultata, a onda je sjajnu igru zaokružio golom za izjednačenje na 2:2 i to u 95. minuti iz kaznenog udarca. U petoj minuti sudačke nadoknade, poput iskusnog rutinera, smireno, hladnokrvno, velemajstorski.

Rusi trljaju ruke od zadovoljstva, doveli su pravog igrača na posudbu iz Everton...

14. travanj 2024 15:52