Kastrati potopio Belupa u golijadi

16. rujna 2018. - 21:35
slaven_lokomotiva8-160918

U susretu 7. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Lokomotive slavili protiv Slaven Belupa s 5-2 (2-0) i došli na treće mjesto ljestvice.

Lokomotiva je u atraktivnoj utakmici sa čak sedam golova došla do vrijedne pobjede u Koprivnici.

Zagrepčani su dominirali u prvom poluvremenu u kojem su zabili dva gola i promašili još veliki broj prilika. U 24. minuti brzu kontru Lokomotive okončao je Lirim Kastrati, da bi u 43. minuti nakon gužve u šesnaestercu domaćih zabio Toni Datković. Već na početku drugog dijela Kastrati postiže svoj drugi gol na utakmici i činilo s da će zagrebačka momčad lako upisati trijumf.

No, Slaven smanjuje na 1-3 u 70. minuti nakon pogreške braniča Lecjaksa te snažnog i preciznog udarca Stipe Bačelić-Grgića, a u 81. minuti Mate Jelić glavom postiž...

25. travanj 2024 17:44