Domaći nogometŠest komada

Sjajan 'derbi Istre i Kvarnera': sve pogotke na Rujevici zabili stranci

27. kolovoza 2018. - 01:34
rijeka_istra28-260818

Rijeka i Istra 1961 su odigrale sjajan "derbi Istre i Kvarnera" sa šest golova i niz prilika na obje stane. Gosti su vodili 1:0 i 2:1, domaćin je potom okrenuo rezultat i poveo 3-2, no Istra je uspjela iščupati bod.

Sva tri gola za Rijeku zabio je Brazila Heber koji nije mogao sam, dok su strijelci za goste bili Mirez (3, 17) i Obeng (82). Zanimljivo, svih šest golova postigli su strani nogometaši. Heber je Brazilac, Mirez je Argentinac, dok Obeng dolazi iz Gane.

Gosti su poveli u 3. minuti golom Ramona Mireza, no već u idućem napadu je izjednačio Heber. U 17. minuti je argentinski napadač još jednom šokirao Rujevicu. Ukrao je loptu Punčecu i izašao pred domaćeg vratara i sigurno zabio za 2-1. Heber je u 30. minuti još jednom izjednačio. Lijepo se oslobodio svog čuvara na lijevoj st...

20. travanj 2024 07:34