Domaći nogometgradski vrt

HNL: Slaven Belupo iznenadio u Osijeku

25. kolovoza 2018. - 00:14
osijek_slaven5-240818

Nogometaši Osijeka i Slaven Belupo odigrali su 1-1 (0-0) u prvoj utakmici 5. kola Prve HNL odigranoj u petak u osječkom Gradskom vrtu.

Strijelac vodećeg pogotka za Osijek bio je Petar Bočkaj u 72. minuti, dok je konačnih 1-1 postavio Izraelac Gordana u 87. minuti.

U prvom poluvremenu gosti su bili opasniji i dvaput bili blizu pogotka, ali je u 15. i 36. minuti osječki vratar Malenica zaustavio pokušaje nogom i glavom Kamerunca Bongonguija. Tako je nakon prvih 45 minuta domaća momčad mogla biti zadovoljnija rezultatom.

Trener domaćih Zoran Zekić u nastavku je odmah ubacio napadača Pilja za braniča Lončara što je donijelo rezultat. Osječani su postali opasniji, a do vodećeg pogotka došli su u 72. minuti. Dosuđen je slobodan udaraca na 18 metara od vrata Koprivničana, loptu je namjes...

20. travanj 2024 03:30