Domaći nogometliga prvaka

Dinamo remizirao s Young Boysima, odluka na Maksimiru

23. kolovoza 2018. - 00:58

Nogometaši Dinama su za uzvratni dvoboj protiv švicarskog prvaka Young Boysa izvukli obećavajućih 1-1 (1-1) pa im je za plasman u Ligu prvaka za šest dana u Zagrebu dovoljan i remi bez pogodaka.

Švicarci su poveli već u 2. minuti pogotkom Mbabua. Izjednačujući pogodak je u 40. minuti postigao Mislav Oršić na asistenciju Izeta Hajrovića. Jedan od ponajboljih Dinamovih igrača bio je vratar Danijel Zagorac koji je zaustavio niz opasnih udaraca domaće momčadi.

Uzvratna utakmica Dinamo - Young Boys na rasporedu je u utorak, 28. kolovoza (21 sat), na stadionu Maksimir.

Pobjednička momčad će se 30. kolovoza naći među 32 najbolja europska kluba u ždrijebu skupina Lige prvaka, dok će poraženi biti među 48 momčadi koje će 31. kolovoza biti raspoređene u 12 skupina Europske lige. Oba...

17. travanj 2024 14:48