Domaći nogometgolijada za bod

Koprivničani se vratili iz ponora u ludoj završnici: zgoditak za poravnanje postigli iz zaleđa kojeg suci nisu vidjeli

4. kolovoza 2018. - 22:19
gorica_slaven18-040818

U jedinoj subotnjoj utakmici 2. kola Prve HNL nogometaši Gorice i Slaven Belupa odigrali su 3-3 (0-0), iako je domaća momčad dvaput imala po dva pogotka prednosti.

Dvostruki strijelac za Goricu bio je Poljak Zwolinski u 62. i 73. minuti, a Nigerijac Atiemwen bio je precizan u 65. minuti. Golove za Slaven Belupo postigli su Jelić u 71. te Mendy u 78. i 90. minuti.

Slaven Belupo je sa dva boda dospio na peto mjesto, dok je Gorica osvojila svoj prvi prvoligaški bod i popela se na sedmu poziciju. Vodeća Rijeka ima šest bodova, Dinamo je drugi sa četiri, a treća je Lokomotiva sa tri boda, ali uz utakmicu manje.

Nakon ne pretjerano sadržajnog prvog poluvremena, utakmica na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici rasplamsala se u posljednjih pola sata, uz pet vrlo lijepih pogodaka i jedan koj...

24. travanj 2024 12:57