Domaći nogometslavlje u Sankt Peterburgu

Rusi novom pobjedom došli na koračić do drugog kruga

20. lipnja 2018. - 00:00
jhhggff

U dvoboju 2. kola A skupine ruski nogometaši su u Sankt Peterburgu pobijedili Egipat s 3-1 (0-0) i praktički osigurali osminu finala.

Domaćini SP-a Rusi stigli su i do druge pobjede na prvenstvu, a do nje su došli postigavši tri gola u razmaku od samo 15 minuta drugog dijela. Egipćanima nije pomogao ni nedovoljno oporavljeni Mohamed Salah koji je igrao od prve minute.

U 47. minuti Egipćanin Ahmed Fathy pogodio je nespretno vlastitu mrežu nakon udarca Romana Zobnina, koji je išao daleko pored gola. U 59. minuti nakon proigravanja Marija Fernandesa za 2-0 je zabio iz blizine Denis Čerišev, kojemu je to treći gol na mundijalu. U 62. minuti Artjem Dzjuba povećava na 2-0 iz solo-akcije i preciznog udarca s desetak metara. U 73. minuti Mohamed Salah smanjuje na 1-3 iz jedanaesterca dosuđ...

17. travanj 2024 19:00