Domaći nogometKup hrvatske

Ostali u utrci za obranu naslova pobjednika: radost zbog vodstva Intera kratko je trajala

13. prosinca 2017. - 20:35
rijeka_inter_zapresic9-131217

U posljednjem susretu četvrtfinala hrvatskog nogometnog Kupa branitelj naslova Rijeka je na Rujevici pobijedila Inter 2-1.

Utakmica se trebala igrati u Zaprešiću, no zbog vremenskih uvjeta i stanja travnjaka prebačena je na Rujevicu.

Golove za Rijeku zabili su Jakov Puljić (31) i Mario Gavranović (38), dok je pogodak za Inter postigao Vlatko Blažević (30).

Inter je poveo u 30. minuti golom Vlatka Blaževića kojem je povratnom loptom asistirao Antonio Bosec. Međutim, samo minutu kasnije Rijeka je izjednačila. Jakov Puljić se lijepo okrenuo na rubu kaznenog prostora i sjajno pogodio same rašlje za 1-1.

U 38. minuti domaćin je okrenuo rezultat. Josip Mišić je ubacio iz slobodnog udarca, a Mario Gavranović glavom poentirao za 2-1. Inter je u nastavku nekoliko puta stigao pred kaz...

19. travanj 2024 09:42