Rudeš i Cibalia podijelili bodove, domaćini i dalje na začelju

29. listopada 2017. - 22:28

U pretposljednjoj utakmici 14. kola Prve HNL nogometaši Rudeša i vinkovačke Cibalije su u Zagrebu podijelili bodove odigravši 1-1 (0-1).

Ovo je po peti puta u ovoj sezoni da su Rudešani osvojili bod, dok je Cibalia po prvi put odigrala neodlučeno.

Vinkovčani su u prvom poluvremenu bili bolja momčad, a njihovi su napadi urodili plodom u 37. minuti, kad je s lijeve strane ubacio Rubić, a iz drugog plana natrčao Štrkalj te sa desetak metara pogodio desni donji kut Rudešovog gola za vodstvo gostiju.
Samo dvije minute poslije nogometaši Cibalije ponovno su odigrali precizan kontranapad, a samo zahvaljujući odličnoj reakciji domaćeg vratara Čondrića, koji je obranio udarac Dabre s tri-četiri metra, Rudeš je ostao u minimalnom zaostatku. Domaća momčad najbliže je izjednačujućem pogotk...

23. travanj 2024 10:56