Domaći nogometzakon velikih brojeva

Prekinuli crni niz u Rijeci: nakon sedam godina suše Osijek slavio, Matoc zamijenio ozlijeđenog suca Gabrila

22. listopada 2017. - 23:26
rijeka_osijek1-221017

U posljednjem susretu 13. kola Prve HNL Osijek je na Rujevici pobijedio Rijeku 2-1.

Bila je to prva pobjeda Osijeka u Rijeci nakon sedam godina i 13 uzastopnih poraza u prvenstvu i kupu.

Rijeka je povela u 55. minuti. Pavičić je oteo loptu neopreznom Baraću, pa lijepo proigrao Gavranovića koji s pet metara bez problema zabija za vodstvo prvaka. Uslijedio je veliki preokret. Gosti su u 62. minuti izjednačili golom Grezde koji je iz teške pozicije matirao Slugu. U 80. minuti Osijek je poveo nakon sjajnog pogotka Petra Bočkaja iz slobodnog udarca. Do kraja susreta Rijeka je pokušala izjednačiti, ali nije uspjela.

Na Rujevici se u 23. minuti dogodila zanimljiva situacija kada se pomoć na riječkoj klupi morala ukazati glavnom sucu Goranu Gabrilu. Gabrilo nije uspio nastaviti susret, pa...

19. travanj 2024 22:48