Domaći nogometPET KOMADA

Pregazili ih u 15 minuta: pogledajte kako je Rijeka demolirala Rudeš i nastavila lov na Dinamo

Piše SN
2. listopada 2017. - 00:10

u posljednjem susretu 11. kola prve HNL Rijeka je na gostovanju pobijedila Rudeš 5-1, dok je u ranije odigranom susretu Osijek pobijedio Istru 1961 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja tri ligaška ogleda, pišu SN.

RUDEŠ - RIJEKA 1:5 (Mišić 9', Budimir 29', Gavranović 50' 89', Heber 54', 60',)

Rudeš se u prvom poluvremenu dobro držao protiv prvaka, no u nastavku susreta bilo je dovoljno samo 15 minuta da Rijeka riješi pitanje pobjednika.

Gosti su poveli u 9. minuti golom Mišića s ruba kaznenog prostora, a izjednačio je Budimir u 29. minuti. Rijeka je na startu drugog dijela ubacila u brzinu više i za 15 minuta zabila tri gola koja su prelomila utakmicu. Golove su zabili Gavranović (50) i Heber (54, 60). Do kraja susreta Gavranović je postigao još jedan pogodak u 89. minuti.