Domaći nogometzavršili natjecanje

Kakva šteta: mini Vatreni propustili pobjedu u sudačkoj nadoknadi!

9. svibnja 2017. - 16:13

U svom posljednjem nastupu na Europskom prvenstvu za nogometaše do 17 godina Hrvatska je u Kostreni u susretu 3. kola skupine A odigrala 1-1 (0-0) protiv Španjolske.

Nakon poraza od Italije (0-1) i Turske (1-4) u prva dva kola izabranici Darija Bašića ostali su bez izgleda za prolazak u četvrtfinale već i prije susreta protiv Španjolske, koja je pak pobjedama protiv Turske (3-2) i Italije (3-1) osigurala prvo mjesto u skupini. Stoga je prvo poluvrijeme utakmice posljednjeg kola u Kostreni odigrano u rekreativnom tempu, a niti jedna momčad nije uputila udarac u okvir gola suparnika. Hrvatska štoviše nije uputila niti jedan udarac prema vratima Ramosa dok su Španjolci tri puta pucali pored vrata Kotarskog. Najbliži je bio Diaz u 29. minuti.

U nastavku je igra ipak bila zanimljiv...

19. travanj 2024 06:55