Primera: pobjeda Barcelone, ozljeda Messija

11. studenog 2013. - 00:37
Nogometaši Barcelone u posljednjoj su utakmici 13. kola Primere u Sevilli svladali Betis s 4-1, ali loša je vijest za njihove navijače da se još jednom ozlijedio Lionel Messi.

Argentinski je genijalac izašao iz igre već u 22. minuti, a prve informacije iz Barcelone govore da se radi o ozljedi dvoglavog bedrenog mišića lijeve noge. Više bi detalja trebalo biti poznato nakon pretraga koje će biti obavljene tijekom ponedjeljka.

Betis je hrabro ušao u dvoboj protiv aktualnog prvaka i nije uopće igrao loše sve do pred kraj prvog poluvremena kada u kratkom roku primio dva gola. Najprije je u 35. minuti Alex Song pored uspavane obrane domaćih poslao loptu na desnu stranu prema Cescu Fabregasu, a on ju je ubacio pred gol gdje ju je Neymar mirno smjestio u mrežu. Samo dvije minute kasnij...
20. travanj 2024 10:54