Domaći nogometkakva utakmica

Dva im zabio Rakitić: Sedam golova Reala na svome Santiago Bernabeuu

31. listopada 2013. - 01:09
U posve nevjerojatnoj utakmici u kojoj je bilo svega i svačega, a najviše golova, Real Madrid je na svome Santiago Bernabeuu u sklopu 11. kola Primere pobijedio Sevillu sa 7-3.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić je postigao dva pogotka za Sevillu, jedan iz penala, a drugi sjajnim udarcem ljevicom s ruba šesnaesterca, a mogao je i do hat-tricka, ali je iz drugog pokušaja s bijele točke poslao loptu preko grede. Ukupno sada na kontu ima već sedam ligaških golova. S druge strane, Luka Modrić je ušao u igru tek u 71. minuti.

Skupo plaćeni Gareth Bale je zabio prva dva gola na utakmici, a kad je Cristiano Ronaldo u 32. minuti pogodio s bijele točke nakon jednog od tri sumnjivo dosuđena penala ove večeri, činilo se da je Real riješio pitanje pobjednika. No, uskoro je dosuđen i jedanaest...
19. travanj 2024 15:37