Domaći nogometreprezentativna čizma

Igor Budan ušao i zabio gol

10. ožujka 2008. - 17:15

Milan se vrlo brzo pribrao od ispadanja iz Lige prvaka te je u svom stilu prošao gostovanje kod Empolija. Pato je doveo Milan u vodstvo koje je anulirao Antonio Buscé, a domaćin je preko Claudija Marchisija sredinom drugog poluvremena pogodio i okvir gola. U posljednjih pet minuta susreta ušlo se s rezultatom 1:1 kada je na scenu stupio Kaka. U 86. minuti asistirao je Massimu Ambrosiniju koji je glavom svladao Davidea Bassija, a samo tri minute kasnije Brazilac je sam postavio konačan rezultat 3:1.

Hrvatski reprezentativac Igor Budan je nakon samo osam minuta provedenih u igri postigao počasni gol za Parmu u domaćem porazu od Sampdorije 1:2. U 50. minuti pri vodstvu Sampdorije 1:0 jedanaesterac za Parmu nije iskoristio Andrea Gasbarroni, točnije pogodio je stativu. Roma je već počet...

18. travanj 2024 13:51