Ostalopoznat tercet

Kup je prevrtljivo natjecanje: Slaven Belupo iznenadio Goricu i izborio polufinale, Hajdukov stoper na posudbi prvo zabio, pa asistirao za pobjedu

4. prosinca 2019. - 22:39

Nogometaši Slaven Belupa izborili su plasman u polufinale hrvatskog Kupa nakon što su u četvrtfinalu priredili iznenađenje pobijedivši na gostovanju Goricu sa 2-1. Momčad iz Koprivnice se tako sedmi put u svojoj povijesti probila do polufinala, dok je Gorici već i plasman u četvrtfinale najveći uspjeh u klupskoj povijesti.

Gosti su poveli u 11. minuti, nakon ubačaja iz kornera Mikulić je zabio za vodstvo. Izjednačio je Ndiaye u 53. minuti, no Slaven Belupo je u 75. minuti ponovo došao do prednosti, a nakon brze kontre zabio je Krstanović kojem je odlično asistirao Mikulić.

Gorica je u samoj završnici mogla izjednačiti, no Lovrić je u 84. minuti pogodio vratnicu iz slobodnog udarca.

U nešto ranije odigranom susretu Osijek je izborio polufinale pobijedivši u Zaprešiću In...

19. travanj 2024 18:34