OstaloDrugoligaški derbi

Zmijavci slave, pao je moćni Šibenik: pravi junak je vratar Vugdelija koji je radio čuda

10. studenog 2019. - 22:28

Šibenčani koji krupnim koracima grabe prema Prvoj ligi poraženi su kod Croatije. Bila je to najbolja utakmica Zmijavčana ove sezone, pobjedili jakog i moćnog protivnika, a junak je vratar Pavao Vugdelija koji je izvukao par zicera i velikih šansi u odličnoj predstavi na igralištu Marijan Šuto Mrma. Pao je moćni Šibenik i cijeli mali Zmijavci mogu biti ponosni.

Utakmica je počela furiozno za Croatiju, već u 3. minuti Mijo Šabić je centrirao prema kaznenom prostoru gostiju, Ćapin je propustio za Josipa Serdarušića a ovaj pogađa mrežu Labrovića za 1:0 i ludnicu na tribinama. U 16. Ćurić snažno i precizno puca sa 20 metara ali Vugdelija se ispružio koliko je dug i širok i vrškom prstiju poslao loptu, koju su svi već vidjeli u golu, u korner. Samo šest minuta kasnije Prince je oči ...

20. travanj 2024 01:27