Lokomotiva prekinula san Zmaja: ni zadnji atom snage nije bio dovoljan

Piše Jakov Kovačević
1. svibnja 2019. - 22:40
kadeti_hrnk_zmaj_makarska_12042019_03.JPG

Kadeti makarskog Zmaja u polufinalu kupa Hrvatske na domaćem su terenu protiv svojih vršnjaka iz zagrebačke Lokomotive završili svoj ovosezonski san, a krajnjih 0:4 najbolji je pokazatelj viđenog na terenu. Domaći su igrači imali veliku podršku svojih brojnih navijača, to kao da ih je sputalo na početku utakmice. Od početka su gosti imali nadmoć na terenu i veći posjed lopte, a u početno vodstvo došli su u 14. minuti kada je odbijenu loptu Kekez pospremio iza leđa vratara Marinovića.

Igrači Jasmina Agića podebljali su prednost u 26. minuti, pred vratima Zmaja najbolje se snašao Pelko i sa 4-5 metara zabio za 0:2. Nakon toga gosti su imali još nekoliko prigoda za povećati vodstvo. Pred odlazak na odmor na ubačaj Pobia Rendulić zabija za nedostižnih 0:3. U nastavku igrači ...

17. travanj 2024 01:59