Ostalodruga hnl

Prva proljetna lasta dovoljna za tri boda: Šibenčani pobjedom protiv Lučkog ponovno gledaju s vrha

23. travnja 2019. - 19:44
sibenik_solin15-210918

Nogometaši Šibenika u Lučkom su uspjeli doći do prve pobjede u pet utakmica ovog proljeća čime su se vratili na čelnu poziciju na tablici.

U prvom poluvremenu Šibenik je bio puno opasniji, ali nedovoljno konkretan. Najbolju pirgodu za vodstvo 'narančasti' su imali već u 5. minuti, no udarac Kendeša s 12-13 metara prošao je nekoliko centimetara pored vrata. Najopasniji su domaćini bili sami po sebe, točnije njihov napadač Škvorc koji je glavom pogodio vratnicu Koprićevog gola. S druge strane. Šibenikov čuvar mreže bio je toliko besposlen da je komotno mogao otići odraditi smjenu na obližnje naplatne kućice na autoputu.

Sličnu sliku na travnjaku gledali smo i u nastavku. U 51. minuti Prince je bio brzi vlak za obranu Lučkog, ali kada se spremao zadati mat Kopriću izbl...

20. travanj 2024 01:00