Ostaloočekivani rezultati

Splićanke pregazile Neretvu za zadržavanje stopostonog učinka, Osječanke dva puta svladale Marjan u svega 17 sati

15. travnja 2019. - 16:57

Splićanke su pregazile Neretvu kao plitak potok i zadržale tri boda prednosti nad braniteljicama naslova Osijekom. Unatoč pobjedničkoj seriji mučile su se Splićanke s realizacijom u posljednjim susretima, ali kada se otvorilo nastradale su Metkovčanke. Pogotovo je bila raspoložena Ana Dujmović koja je zabila čak četiri pogotka, po dva u svakom poluvremenu. Druga dva pogotka postigla je u razmaku od samo minute.

Već nakon tri minute gošće iz grada pod Marjanom su imale dva pogotka prednosti, a nakon sedam minuta i vodstvo 3:0. Košarkaškim rječnikom gotovo da su imale stopostotni postotak šuta na otvaranju utakmice. Dva pogotka zabila je Laura Kate Špiranović, a po jedan razigrana Monika Conjar i Iva Bukač s bijele točke. Jedini gol za domaće zabila je kapetanica Veronika Terzić...

25. travanj 2024 00:01