Ostalotreća hnl jug

Veliki preokret u Unešiću: Sinjani ostali bez pobjede u posljednjoj minuti utakmice

Piše Mirko Matijaš
3. studenog 2018. - 20:04
zag00.JPG

Tko će kome nego svoj svome, staro je pravilo koje je i ovaj put potvrđeno. Naime, u posljednjem napadu Zagore, u sudačkom vremenu, Slugan je izveo korner, a u skoku je najviši bio Željko Sablić i svojim Sinjanima je glavom zakucao ispod grede za izjednačenje na 2:2.

Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu, kada se Junak nakon „bunkerice“ u prvom poluvremenu u potpunosti otvorio i stvorio nekoliko prigoda, preko Botice, Andrića i Vardića, iz kojih se obično postižu golovi.

Junak je poveo u 70 minuti, kada je Bašić-Šiško glavom loptu ubacio u mrežu, nakon „zbunjoze“ u obrani Zagore. Na 0:2 povisio je Tuta, kada je u 77 minuti uputio centaršut pred gol Bulata i ni kriv ni dužan – postigao gol.

Kada se dobro popunjene tribine Borovišta počele prazniti, priznavši pobjed...

19. travanj 2024 10:09