OstaloObojici prvi pogodak

Nekadašnji Hajdukovi napadači raspucani po Sloveniji: pogledajte golčinu kojom je poravnat rezultat kup utakmice u Krškom

Piše R.R.
24. listopada 2018. - 23:49
111golčina

Kako god se okrenuli, na koju god stranu svijeta izviru nam Hajdukovi napadači kao strijelci. U četvrtfinalu Kupa Slovenije dvoboj između Krškog i Aluminija okončan je bez pobjednika 2:2. I od četiri strijelca dvojica su nekadašnji Bijelih.

Redom, domaćin je vodio 2:0, prvi pogodak zabio je "sinjski dijamant" Ante Vukušić u 19. minuti i što je bio rezultat prvog poluvremena. Odmah na početku nastavka Krško je stigao do povećanja vodstva preko Lea Ejupa u 49. minuti. Gosti iz Aluminija su se do kraja dvoboja vratili u igru, Tadej Trdina je u 60. minuti smanjio rezultat, a onda je Elvir Maloku fantastičnim golom u 79. minuti poravnao na 2:2 što je bio i konačan rezultat prvog četvrtfinalnog dvoboja.

Ante Vukušić je sredinom rujna potpisao za Krško, nakon što se kombiniralo...

23. travanj 2024 03:09