Ostalodruga hnl

Ima još neke nade: prvi set 6:0, ali su Solinjani i nakon Varaždina još u turniru

Piše SN
13. svibnja 2018. - 01:16
varazdin_solin2-120518

Nadahnutom igrom i visokom pobjedom nogometaši Varaždina su potvrdili drugu poziciju i kvalifikacije za ulazak u prvu HNL.

Momčad Solina u Varaždinu je pokušala otvorenom igrom izbjeći poraz, ali to joj se osvetilo već u 5. minuti. Poslije akcije mladog Težaka koji je ušao u kazneni prostor, lopta je završila kod Sačera za njegov prvi pogodak. Bila je to najava izuzetno uspješnog dana varaždinskog brzog napadača. Vodstvo je doslovno razgoropadilo domaćina pa u 9. minuti poslije akcije Drožđeka slijedi udarac Sačera, Jelić brani, a odbijenu loptu Glavica je doslovno zakucao u prečku.

U razmaku od samo sedam minuta domaćin je postigao slijedeća dva pogotka. Prvo je Drožđek dugo vodio loptu i ubacio na lijevu stranu, Glavica ju propustio do Golubara, a ovaj rutinski posti...

19. travanj 2024 08:51