Ostalocirkus u 2. ligi

Kaos na utakmici Dragovoljac - Solin: igrači odbijali završiti susret, uništavala se i oprema

Piše SN
21. travnja 2018. - 01:44
Dragovoljac - Solin

Sramotne scene dolaze iz 28. kola Druge HNL, preciznije s utakmice između Hrvatskog dragovoljca i Solina.

Dragovoljac je pred domaćim navijačima slavio rezultatom 1:0 iz penala kojeg su realizirali u 25. minuti, no pravi cirkus krenuo se odvijati u posljednjim minutama susreta kada su gosti neko vrijeme odbijali odigrati nastavak susreta. Neke od sramotnih scena opisala je u službenom zapisniku i delegatkinja utakmice.

Tko gubi ima pravo da se ljuti, kaže stara poslovica. Međutim, igrači Solina su poslije utakmice, doslovno izgubili živce i lijepo vladanje, dostojno sportskog viteštva. Jer su umjesto čestitke domaćim igračima na zasluženoj pobjedi iskazali pravo divljaštvo, koje je u službenom zapisniku konstatirala i delegatkinja utakmice Branka Juhas iz Karanca.