OstaloSLABO MU ŠUTALO

O ovome mladiću bruji nogometna Dalmacija, bio je nada Hajduka i hrvatskog nogometa, a sada je u jednoj minuti obranio dva penala!

14. travnja 2018. - 11:01
sutalo

Dva penala u istoj minuti obranio je vratar pločanskog Jadrana Bruno Šutalo! Dovoljno da privuče pažnju. Eto, nema samo Hajduk stručnjaka za branjenje penala (Karla Leticu), već se i Pločani mogu pohvaliti svojim junakom.

I Šutalo je vezan za Hajduk, no o tome više u nastavku teksta. Dakle, utakmica prošlog kola 3. HNL Jug između Junaka i Jadrana LP završila je 0:0 i to ponajviše zaslugom Šutala, Metkovca rođenog 1998. godine.

U 57. minuti Šutalo je obranio Mornarov penal, no sudac Jurica Matoš iz Solina ponovio je izvođenje smatrajući da je vratar Jadrana prerano izašao s gol-linije. No i drugi pokušaj, Vardićev, Šutalo je zaustavio! Imao je Bruno još par dobrih intervencija te je zaslužio ocjenu 9 našeg dopisnika iz Sinja Miše Gulića. Igrač utakmice!