Šibenik propustio dva gola prednosti i izgubio u Imotskom

Piše STIPE UJEVIĆ
3. prosinca 2016. - 18:29
sibenik_dugopolje01-261116

U derbiju donjeg dijela tablice Imoćani su prvi put upisali dvije uzastopne pobjede i to istim rezultatom - 3:2. Pobjeda vrijedna zlata nad velikim rivalom Šibenikom pogotovo puno znači jer su gubili 0:2.

U utakimici punoj dobrih poteza treba istaknuti dva “veterana” u redovima Imotskog koji su donijeli preokret - Serdarušića i najboljeg igrača Mandarića koji je asistencijama za sva tri gola pokazao kako se bori za svoj klub.

Iako su golovima Živkovića u 35. i Slavice u 50. minuti vodili s 2:0 nisu iz Imotskog odnijeli ni bod, a kamoli pobjedu.

U 60. minuti asistencija Mandarića na glavu Šute, u 90. minuti za Puljića i zadnja za Serdarušića za veliku pobjedu Imotskog koji su od zone spasa prije četiri kola zaostajali dvanaest bodova, a danas su na minus pet. Borba za opstanak još ...

19. travanj 2024 18:51