OstaloKRALJICA

Atletsko prvenstvo Hrvatske: pobjede Žunića, Mihaljevića, Horvata i Ane Šimić

10. srpnja 2017. - 23:42
atletika_ph8-080717

Proteklog vikenda na stadionu Mladosti uz Savu u organizaciji AK Dinamo-Zrinjevac održano je Pojedinačno atletsko prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke.

Natjecanje je obilježila velika vrućina, no unatoč tome bilo je dobrih rezultata.

Hrvatski rekorder u bacanju kugle Stipe Žunić osvojio je naslov prvaka Hrvatske s hicem od 21,36 m te je ovo bilo njegovo sedmo natjecanje ove godine na otvorenom koje završava s hicem preko 21 m. Drugo mjesto osvojio je Filip Mihaljević sa 20,42 m, a treći je bio Nedžad Mulabegović sa 18,99 m.

U bacanju diska naslov prvaka Hrvatske osvojio Filip Mihaljević s hicem od 62,29 m pobijedivši ispred Martina Marića koji je bacio 59,07 m i Rolanda Varge koji je dobacio do 57,25 m.

Ivanu Horvatu u skoku s motkom za sigurnu pobjedu bilo je dovoljno pr...

25. travanj 2024 01:49