Marko Didić: WBA mora napasti City, bit će više od tri gola

26. prosinca 2014. - 11:00
U ovu postbožićnu kolumnu ulazim sa četiri pogođena para od sedam iz prošlog uratka. To mi nije bilo dovoljno da ja i moji poklonici koji me prate na ovaj način zaradimo božićnicu, ali je dobro za popravljanje mog kladiteljskog raspoloženja koje je jako palo nakon dvije kolumne u kojima sam pogodio samo po jedan par.

I dalje sreća nije bila faktor na koji sam se mogao pozvati u prošloj kolumni. Francuski drugoligaš Dijon je vodio sve do 95 minute 0-1 na gostovanju kod Chateauroxa. No upravo tridest sekundi prije kraja je dosuđen penal protiv mojeg favorita Dijona. Taj penal je moju dvojku pretvorio u x i "izbio" mi siguran pogodak.

Dobro, trebam biti pošten i reći da nije gola Slovaka Martina Škrtela u zadnjim minutama ne bi bila postignuta više od tri gola na utakmici Liverp...
16. travanj 2024 09:28