SplitŽestoka konkurencija

Završio Splitski polumaraton: prva tri mjesta osvojili su kenijski sportaši, evo i izjave pobjednika

24. veljače 2019. - 11:05
polumaraton6-240219

10:05 - Prva tri mjesta na 19. Splitskom polumaratonu osvojili su kenijski sportaši.

Evo i izjave pobjednika Samuela Naibeija Kiplima.

9:10 - Nešto iza devet sati potrčalo je čak 2500 natjecatelja 19. Splitskog polumaratona, od čega preko 1000 stranaca. A deset minuta nakon, starta Utrka građana na pet kilometara, od kojih će jedan od 500 natjecatelja visoko u zrak podignuti “Trofej Slobodne Dalmacije”.

Splitski polumaraton: Šustić kontra Etiopljanki, gradonačelnik Opara trči za trofej Slobodne Dalmacije

Jači od bure i hladnoće: sudionici Splitskog polumaratona zagrijavaju se pred start utrke, pogledajte snimke​

Strastvene trkače prošle godine nije spriječio snijeg, dok im ove godine hladna bura sigurno neće olakšati već zahtjevan posao. Kako bi im i moglo smetati kada su juče...

16. travanj 2024 06:34