Domaći nogometčetvrti pogodak ove sezone

Eurogol Kovačića u remiju Intera i Lazija

22. prosinca 2014. - 00:05
U posljednjem susretu ove godine u talijanskom nogometnom prvenstvu, derbiju 16. kola Serie A Inter i Lazio su na San Siru odigrali 2-2, a prvi pogodak za domaći sastav zabio je hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

Bio je to njegov drugi gol U posljednjih šest dana, te četvrti pogodak ove sezone. Lazio je poveo u drugoj minuti golom Felipea Andersona, a isti je igrač u 37. minuti povisio na 2-0. Kovačić je sjajnim pogotkom s ruba kaznenog prostora vratio domaćine u život, a bod Interu donio je Palacio u 80. minuti. Bio je to njegov prvi pogodak U posljednjih sedam mjeseci, a zanimljivo posljednji put se upisao među strijelce upravo protiv Lazia.

U ranije odigranom susretu Sampdorija i Udinese su odigrali 2-2 čime je momčad iz Genoe propustila priliku preskočiti Napoli na tre...
20. travanj 2024 08:16