SportFOTO: "VRUĆA" UTAKMICA NA VIŠNJIKU

Zadrani jedva stigli do pobjede!

31. ožujka 2018. - 20:40
jazine_arbanasi_zagreb1-310318

ZADAR – Dvorana "Krešimir Ćosić". Gledatelja: 167.  Jazine – Arbanasi – Zagreb  101 : 97  (36:11, 17:28, 24:32, 24:26)

Suci: Hadžić, Šverko i Terlević.

JAZINE ARBANASI: Sarajlija(25), Barry(25), Gulam(3) , Atelj(5), Bučaj, Lisica(2), Zrnić(8), Šango(5), Fodor(15), Kaštropil(4), Stanović, Petani(10).

ZAGREB: Ogrizović(3), Tomas(11), Bačevina, Buoavac, Palokaj(11), Proleta(16), Macner(17), Radoš(6), Krapić(31), Divić(2),  Majstorović, Vujević.

Skoro dvjesto poena, mnoge će zasigurno zadovoljiti, međutim, o obranama ne može previše pričati ni jedna momčad, napose to vrijedi za goste. Jer su u prvoj četvrtini primili čak sedam "trica", pa se činilo kako je utakmica gotova, ali su "mravi" u nastavku iskazali marljivost.

Otuda i njihov rezultatski preokret, Ante Krapić je zabio dvije trice koje su četiri minute prije kraja Zagrebu donijele prednost 90:89! Ali, nisu izdržali u daljnjem tijeku dvoboja, Petani je također pogodio za tri poena, dva je dodao Franko Šango i priča je otišla u željenom smjeru trenera Luke Bujasa, koji je  Jazine odveo do vrijedne pobjede.

02. svibanj 2024 21:10