Ostalouništili njemačku

Uvjerljiva pobjeda Barakuda: utakmica u Krefeldu dugo će se pamtiti

16. siječnja 2018. - 23:29

Pljeskalo se Hrvatskoj, gromoglasna je bila potpora naših ljudi u Njemačkoj. Svjetski prvaci su u kvalifikacijama za završni turnir Svjetske lige ostvarili novu uvjerljivu pobjedu.

Nakon što su nadigrali Rusiju kod kuće sa 14:4, sad su uništili Njemačku s 13:4 te nakon prvog dijela natjecanja u skupini ‘B’ vode sa svih 6 bodova. Njemačka ima 3 boda, a Rusija je bez boda.

Podatak koji će se pamtiti iz ogleda u Krefeldu glasi: dvije minute i 53 sekunde prije kraja treće četvrtine Njemačka je postigla prvi pogodak. Ferdinand Korabel je bio strijelac. Čak 21 minutu i 7 sekundi Hrvatska je uspjela sačuvati svoju mrežu netaknutom, a do tog trenutka je postigla 11 pogodaka!

- Odigrali smo još jednu u nizu vrhunsku utakmicu. Čestitam momcima – istaknuo je izbornik Tucak.