Ostaloput do polufinala

Nada u uzvratu još postoji: Jadran poražen u prvom četvrtfinalnom dvoboju Europa kupa

8. studenog 2017. - 22:40
jadran_jadran19-281017

Od samog početka Jadran je morao hvatati zaostatak. Marseille je golovima sa sidruna poveo 2:0, pa 3:1. Marelja je smanjio na 3:2, a onda su u drugoj četvrtini Francuzi pregazili jadranaše. Razbranio se Ščepanović, a u napadu je hrvatski reprezentativac Vukičević zabio dva gola te Đurđić i Bicari po jedan za velikih 7:2 gostiju.

Nije Jadran imao ideju, a čak i kad bi njegovi udarci prošli tu je bio sjajni Ščepanović koji je samo u drugoj četvrtini skupio šest obrana. Pogodak Milardovića u zadnjoj sekundi vratio je nadu Jadranu koja se u trećem dijelu dodatno raspirila. Dizao se vratar Anić, a počelo se otvarati i u napadu te se Jadran golom Antonijevića primaknuo na samo gol razlike (7:6).

U zadnjoj četvrtini - golijada. Marseille se opet odvojio na 10:7 i 11:8, no ...

18. travanj 2024 08:57