Ostalobanjica

Splićani potopljeni u Beogradu

22. veljače 2017. - 00:20
SP021105VATERPOLO02

U 13. kolu Triglav regionalne lige vaterpolisti splitskog Jadrana poraženi su od Partizana rezultatom 9:7. Nakon dvije četvrtine vodili su 4:2, a kobnom se pokazala treća dionica koju su domaći igrači dobili 5:1.

U zadnjoj četvrtini Partizan je dva puta odlazio na tri razlike, a igrači Mile Smodlake oba su puta smanjivali na dva gola zaostatka, no više od toga nisu mogli.

Najefikasniji igrač Jadrana bio je Antonijević s tri pogotka, dva je dodao Vasić, a po jedan su dodali Marinić-Kragić i Popović. Kod Partizana dva je gola zabio Janković, a još se sedam igrač po jednom upisalo u listu strijelaca.

Ovim porazom Jadran je ostao na osmoj poziciji sa sedam bodova, a u idućem kolu igraju gradski derbi protiv Mornara.

19. travanj 2024 11:13