TenisBolji Pella

Kraj na startu: Borna Ćorić drugi turnir u nizu ispao u prvom kolu

26. rujna 2017. - 20:53
2017-09-01T211408Z_211023902_NOCID_RTRMADP_3_TENNIS-U-S-OPEN.JPG

U susretu prvog kola ATP teniskog turnira u kineskom Chengdu hrvatski tenisač Borna Ćorić izgubio je od Argentinca Guida Pelle 4:6, 6:7(2). Ćoriću je to drugi turnir u nizu na kojem je ispao u prvom kolu nakon što je u St Peterburgu poražen od Nijemca Jana-Lennarda Struffa. Bio je to njihov prvi međusobni susret, a 27-godišnji Argentinac je stigao do pobjede za sat i 40 minuta igre.

Ćorić je na otvaranju prvog seta imao tri break lopte, no nije uspio oduzeti servis suparniku. U idućem gemu i Pella je imao break loptu, no Ćorić se izvukao. Argentinac je do nove prilike za obrat stigao u šestom gemu, no Ćorić je još jednom spasio gem. Nažalost, Argentinac treću priliku nije propustio i pri vodstvu 5-4 oduzeo je Ćoriću gem, a time i set.