TenisATP Winston-Salem

Ćorić preko Amerikanca Younga stigao do 3. kola

23. kolovoza 2017. - 09:56

Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u 3. kolo ATP turnira u američkom Winston-Salemu, on je u susretu 2. kola svladao Amerikanca Donalda Younga sa 4-6, 6-4, 6-2 nakon dva sata i dvije minute igre.

Oba su igrača imala odličan postotak ubačenog prvog servisa te odličnu realizaciju nakon njegova ubačaja u prvih devet gemova dvoboja i stoga nisu dopustila suparniku niti jednu "break-loptu". Nažalost, kada je Ćorić servirao za ostanak u prvom setu upao je u krizu prvoga servisa, pa je Young stigao do "break-lopte" koja je ujedno bila i set-lopta, a više od jedne prilike mu nije niti trebalo.

No, Ćorić je uzvratio oduzevši servis Youngu u prvoj igri drugog seta, tada je Amerikanac promašio tri prva servisa, a Ćorić je osvojio sva tri poena na drugom. Usto, Young je na "break-l...

20. travanj 2024 03:45