Nije moglo bez drame: veliki preokret Marina Čilića na otvaranju Australian Opena!

Piše P.R., Hina
16. siječnja 2017. - 09:26
cil00

08:26 - Nakon velike borbe Marin Čilić plasirao se u 2. kolo prvog Grand Slama sezone, Australian Opena. Poljak Jerzy Janowicz ima je dva seta prednosti (4:6, 4:6), ali je Čilić uspio preokrenuti meč i dobiti iduća tri seta (6:2, 6:2, 6:3).

09:01 - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u 2. kolo Australian Opena pobijedivši Poljaka Jerzyja Janowicza 4-6, 4-6, 6-2, 6-2, 6-3 nakon što je 273. tenisač svijeta vodio 2-0 u setovima.

Čilić je daleko teže nego što se očekivalo startao na prvom Grand Slam turniru sezone. Nakon dva seta plesao je na rubu poraza, no u nastavku meča pronašao je izgubljeni ritam i preokrenuo rezultat ostvarivši pobjedu nakon tri sata i četiri minute igre.

Prvi hrvatski reket je peti put u karijeri okrenuo 0-2 u setovima, a zanimljivo d...

19. travanj 2024 23:04