Strani nogometliga nacija

Griezmann s dva gola doveo Francusku do preokreta i velike pobjede protiv Njemačke

17. listopada 2018. - 10:44

U dvoboju najjače skupine Lige nacija Francuska je u Parizu preokretom pobijedila Njemačku s 2-1, pa Nijemci više nemaju šanse za prvo mjesto u ovoj skupini.

U susretu dva zadnja svjetska prvaka na Stade de Franceu Nijemci su poveli iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Kroos u 14. minuti. Francuzi su izjednačili lijepim golom Griezmanna u 62. minuti nakon ubačaja Hernandeza.

U 79. minuti sudac Mažić sudi kazneni udarac nakon kontakta Hummelsa i Matuidija, a Griezmann drugim golom dovodi Francuze do preokreta i velike pobjede.

Francuska vodi s 7 bodova, Nizozemska ima 3, a Njemačka, kojoj je ovo drugi uzastopni poraz, samo jedan bod. Odluku u ovoj skupini drža Nizozemci, koji prvo u Rotterdamu dočekuju Francuze, a potom idu u goste Njemačkoj.