Ni Neymar nije imao rješenje za Švicarsku: pogledajte golove i spornu situaciju koja je razljutila Brazilce

18. lipnja 2018. - 00:09

U susretu 1. kola E skupine Svjetskoga prvenstva nogometaši Brazila i Švicarske su u nedjelju u Rostovu odigrali 1-1 (1-0).

Prvu prigodu na utakmici imali su Švicarci, u 3. minuti Shaqiri je proigrao Džemailija, koji iz lijepe situacije loše puca.  Brazil je zaprijetio u 12. minuti. Neymar je uz korner-liniju "zakuhao" situaciju te je uposlio Paulinha, koji sa  pet metara puca pored gola.

No, Brazil i "bez igre" uspijeva povesti. U 20. minuti Coutinho je odlično plasiranim udarcem sa 18 metara pogodio mrežu.

Nakon vodstva Brazilci su prepustili inicijativu Švicarskoj, a "ziheraška" igra im se osvetila početkom drugog poluvremena, odnosno u 50. minuti. Shaqiri je odlično izveo korner, a Steven Zuber glavom trese mrežu.

Izjednačujući gol Švicaraca "upalio je alarm" kod Brazila, no...

19. travanj 2024 22:27