OstaloNisu ljubitelji igre ponedjeljkom

Rebić asistirao za pobjedu Eintrachta: navijači prosvjedovali i zatrpali travnjak teniskim lopticama

20. veljače 2018. - 09:26
vid00

U posljednjem susretu 23. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht je u Frankfurtu pobijedio RB Leipzig 2-1 skočivši na treće mjesto ljestvice, a za drugi pogodak domaćina asistirao je hrvatski nogometaš Ante Rebić.

Momčad Nike Kovača je ovom pobjedom skočila sa šestog na treće mjesto na ljestvici i ponovo drži poziciju koja osigurava Ligu prvaka.

Gosti su poveli u 13. minuti nakon lijepe akcije koju je pogotkom okrunio Jean Augustin. Međutim, Eintracht je do konca poluvremena okrenuo rezultat golovima Timothyja Chandlera (22) i Kevina-Princea Boategna (26) kojem je asistirao Ante Rebić.

Hrvatski nogometaš je probio po krilu i potom povratnom loptom uposlio Boatenga koji je zabio za 2-1. Rebić je na terenu proveo 80 minuta kada je umjesto njega u igru ušao Luka Jović. R...

17. travanj 2024 07:30