Ostalola liga

Uvjerljiva pobjeda Barcelone na gostovanju, Rakitić strijelac i jedan od najboljih igrača utakmice

22. siječnja 2018. - 08:48

Nogometaši Barcelone i Real Madrida upisali su uvjerljive pobjede u susretima 20. kola španjolskog prvenstva, a među strijelce su se upisali Ivan Rakitić i Luka Modrić, a za obojicu hrvatskih reprezentativaca bili su to prvi golovi ove sezone.

Barcelona je gostovanju pobijedila Real Betis 5-0, a Rakitić je bio jedan od najboljih igrača utakmice postigavši prvi pogodak, te potom upisavši asistenciju za 3-0.

Betis je održao 'nulu' u prvom poluvremenu, no Barca je u nastavku napunila mrežu kluba iz Seville. Barca je povela u 59. minuti nakon lijepe akcije koju je prvim pogotkom ove sezone okončao Rakitić.

23. travanj 2024 11:52