Strani nogometBundesliga

Pjaca debitirao u porazu Schalkea

13. siječnja 2018. - 22:24

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 18. kola Bundeslige Leipzig je na domaćem terenu protiv Schalkea slavio sa 3-1, i tako se je Leipzig probio na drugo mjesto, ispred Schalkea.
Leipzig je mogao povesti u 37. minuti, ali Jean-Kevin Augustin nije iskoristio penal. Njegov šut obranio je vratar Ralf Faehrmann. No, četiri minute kasnije domaći ipak vode. Naby Keita je opalio sa 20 metara, lopta je okrznula stopera gostiju Nalda i završila u mreži.
Schalke je uspio poravnati u 55. minuti, nakon slobodnog udarca Naldo glavom zabija za 1-1. No, u razmaku od dvije minute dva gola Leipziga, Timo Werner zabija u 69. a Bruma u 71. minuti.
Hrvatki veznjak Marko Pjaca, koji je iz Juventusa došao na posudbu u Schalke, debitirao je u Bundesligi, ušavši u igru u 55. minuti, ali nije imao pravi...

17. travanj 2024 19:18